Geodezja Wejherowo

Serdecznie witamy na naszej stronie


Jako inżynierowie geodeci wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy pracując w firmach w USA, Irlandii oraz w ostatnich latach w Polsce, niezmiennie podnosząc swoje kwalifikacje. Dysponujemy najnowszym, precyzyjnym sprzętem pomiarowym, wdrażamy nowe technologie w pozyskiwaniu i opracowywaniu danych pomiarowych, pozwalające stawić czoła nowym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą stale rozwijająca się branża inżynieryjno-budowlana, a dla poczucia spokoju i bezpieczeństwa klienta, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności gospodarczej.

Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz wysoką jakość wykonywanych prac pod nadzorem osób posiadających wymagane uprawnienia geodezyjne zezwalające do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w geodezji i kartografii

Świadczymy usługi wysokiej jakości za przystępne i realnie skalkulowane ceny, oferując klientowi kompleksową obsługę i doradztwo prawno - techniczne w zakresie zleconego zadania, pozostając otwartymi na negocjacje.

Aby zapewnić inwestorowi kompleksową obsługę pozostajemy w ścisłej współpracy z biurem projektowym HS Architekt Hanna Szcześniak.

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm państwowych i prywatnych, samorządów wszystkich szczebli, oraz firm projektowych i budowlanych o różnej działalności. Wykonujemy usługi na terenach województwa pomorskiego, ale nie wykluczamy prowadzenie robót na ternie całego kraju jak i poza granicami Polski.

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt
bz-geodezja.pl - geodeta, geodezja, mapy do celów projektowych, usługi kartograficzne i usługi geodezyjne - Wejherowo, Gdynia, Trójmiasto
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.